Dla inwestora

Zarabiaj na nieruchomościach w Krakowie

Rynek pierwotny mieszkań w Krakowie jest drugim największym w Polsce, zaraz po Warszawie. Średnia cena wywoławcza mieszkań w II kwartale 2020 roku była o 15,5% wyższa niż w analogicznym okresie roku poprzedniego i wynosiła 8800 złotych/m2. Dzisiaj, po dwóch latach sięga już progu 10.300 złotych/m2. Wciąż można jednak znaleźć nieruchomości, których cena kształtuje się na dużo niższym poziomie. Te wymagają solidnego odświeżenia. House flipping pozwala na znaczące podniesienie ich wartości, a potem sprzedaż z zyskiem.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ ZA PLECAMI

Decydując się na współpracę z TEC INVESTMENT zyskujesz doświadczony zespół specjalistów. Nasza załoga to kilkunastu agentów stale monitorujących rynek, projektanci, ekipy budowlane, specjaliści ds. marketingu, doradcy finansowi i prawnicy. Nasze projekty cieszą się dużym uznaniem wśród potencjalnych nabywców. Mieszkania po remoncie rozchodzą się niemal jak „świeże bułeczki”. Najczęściej nasze oferty są aktywne przez co najwyżej 30 dni zanim znajdą nowego, szczęśliwego właściciela. Co więcej, nabywców nie odstraszają nawet rosnące stopy procentowe i ceny towarów i usług. To dowód, że nieruchomości są najbezpieczniejszą przestrzenią do inwestowania.

Jesteśmy po to, żeby podpowiedzieć Ci jak inwestować w nieruchomości.

200+

Zrealizowanych flipów

100+

Apartamentów w budowie

4-6 miesięcy

czas inwestycji dla inwestora

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Znamy rynek nieruchomości od podszewki i wiemy w jaki sposób się po nim poruszać. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom pełne bezpieczeństwo. Kompleksowo sprawdzamy stan każdej nieruchomości i dopinamy wszelkie formalności.

REALNY ZYSK Z INWESTYCJI

Nieruchomości są dzisiaj najbezpieczniejszym i najbardziej stabilnym sposobem na inwestowanie pieniędzy. Od dłuższego czasu notują regularny, stały wzrost wartości. A dzięki house flippingowi można zarobić jeszcze więcej.

WYGODA I KOMFORT INWESTOWANIA

Specjaliści TEC INVESTMENT pomogą Ci szybko i bezproblemowo przejść wszystkie formalności związane z inwestycją. Wiele rzeczy zrobią za Ciebie, zapewniając Ci spokojny i niezakłócony sen.

Chcesz porozmawiać o szczegółach?

Zostaw swoje dane - odezwiemy się i umówimy na kawę.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Napisz Zadzwoń